Osmangazi Rent a Car

Osmangazi Rent a Car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Osmangazi araç kiralama seçeneklerimiz arasında sizlerin en çok tercih ettiği dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçenekleride yer alıyor.

Bicar Güvencesi ile sizlere en iyi araç kiralama seçenekleriniz sunmaya devam ediyoruz. Firmamızın en büyük önceliği siz değerli müşterilerimizin güvenli bir sürüş keyfi yaşamasıdır. Bu yüzden tüm araçlarımız en yüksek seviye güvenlik donanımları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Osmangazi oto kiralama seçeneklerimizde de bu değişmez. Her yıl düzenli olarak yenilenen araç filomuz ile sizlere güvenli ve yeni araçlar sunmaya devam ediyoruz. Her yıl yenilenen araç filomuz ile sizlere 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralama seçenekleri sunuyoruz.

Araçlarımızdaki güvenlik donanımlarına çok önem veriyoruz. Bu yüzde tüm araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastığı gibi donanımları standart olarak sunuyoruz. Bu güvenlik önlemleri bile az diyen müşterilerimiz için en üst seviye güvenlik donanımlarına sahip araçlarımızı filomuza ekliyoruz.

Güvenlik ile sürüş keyfinin birleşmesi için konfor donanımlarımızada çok büyük bir önem veriyoruz. Tüm araçlarımızda Klima gibi olmazda olmaz donanımları standart olarak sizlere sunuyoruz.

Bunlarlarda yetinmiyor Osmangazi oto kiralama hizmetlerimizden faydalanan tüm müşterilerimize 7/24 yol yardımını ücretsiz olarak sunuyoruz.

Osmangazi Rent a car hizmetlerimizde de Bicar Müşteri memnuniyeti standart olarak sunuluyor. Tüm araçlarımız sizin için düzenli olarak yetkili servis bakımları yapılarak garajımızda hazır olarak bekletiliyor. Bu sayede sizin sürüş güvenliğinize bir artı daha ekleyerek sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Osmangazi araç kiralama hizmetlerimizin diğer bölgelerde verdiğimiz araç kiralama seçeneklerinden tek farkı hizmeti sizin ayağınıza getirmiş olmamız. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi donanımlarla tercih edilerek araç filomuza kattığımız araçlarımızı Osmangazi bölgesinde ihtiyaç duyan müşterilerimize sunuyoruz.

Bicar Güvencesi ile hizmet alabileceğiniz araç kiralama noktalarımız sadece İstanbul ile sınırlı değil. Pek çok şehir ve havalimanında sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.