Kurumsal

HAKKIMIZDA;


2005 yılından beri, araba kiralama sürecinizin başından sonuna eksiksiz ve kusursuz işlemesi için gayret ediyoruz. Her yıl müşteri sayımız %20 oranında artıyor ve bu başarıyı; bizleri gönül rahatlığıyla tavsiye eden 10.000 lerce aşkın mutlu müşterimiz sayesinde yakaladığımızı her an gururla hatırlıyor ve çalışmalarımıza bu sorumlulukla devam ediyoruz. Bursa merkezli ve Mudanya Şubeli firmamızda Bursa genelindeki 2 araç teslim noktasında 7/24 tüm gücümüzle sizlere sorunsuz araç kiralama hizmeti vermek için çalışıyoruz.


NASIL ÇALIŞIRIZ;


Kusursuz bir araç kiralama deneyimini yaşamanız bizim için çok önemli. Web sitemizden ve telefon numaralarımız ile bizleri arayarak en iyi şekilde yararlanabilmeniz için teknolojiyi takip ediyor ve kendimizi sürekli yeniliyoruz. Tüm Bursa bölgelerinde ihtiyacınız olabilecek araçları bulundurmaya ve kiralama yapmak istediğiniz dönem için en uygun fiyatları belirlemeye çalışıyoruz.


Havalimanı araç teslimatlarında sizleri yolcu çıkış kapısında karşılıyoruz, araç teslimini otopark da veya yolcu bekleme alanlarında yapıyoruz. Budo ve İdo gibi Deniz yolu seyahatlerinizin bitimde aracınızı ayaklarınıza kadar teslim ediyoruz. Müşterilerimizin rezervasyon aşamasında en doğru şekilde bilgilendirilmesinin “memnuniyet” açısından en önemli unsurlardan biri olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle rezervasyon aşamasında her türlü bilgiyi net olarak paylaşıyoruz. Örneğin web sitemizde “sınırsız kilometre” yazıp, kiralama dönüşünüzde “kilometre sınırını geçmişsiniz kilometre aşım ücreti ödemeniz gerekiyor” demek yerine bunu sitemizde net olarak belirtiyoruz.


Bilim otomobil kiralama Bicar olarak alanında 2007 yılında Bursa Bölgesinde kurulan Sektördeki en güçlü Otomobil Kiralama Firması’dır.


Politikamız; Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerinin doğru olarak saptanması ve bu beklentilerin eksiksiz olarak yerine getirilerek müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.